Wydawnictwo WAM Dom, Wnętrze, Ogród - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka Boże Narodzenie Kolorowanka kreatywna z szopką do składania, Książka | Wacław Oszajca

  Hurrra! Bóg się rodzi! To najwspanialsza historia na świecie, którą każdy powinien poznać. Twoje dziecko też! Ale co zrobić, aby opowieść o narodzinach Pana Jezusa była dla najmłodszych ciekawą i Wesołą Nowiną? Z pomocą przybieżeli Anita Graboś i o. Wacław Oszajca SJ. Dzięki kreatywnej kolorowance Twoje dziecko połączy bardzo przyjemne z bardzo pożytecznym! W TYM ŚWIĄTECZNYM ZESTAWIE ZNAJDZIESZ: - 31 stron do kolorowania, - szopkę do składania, - Wesołą Nowinę o Bożym Narod...

  Promocja
  okładka Kolorowanka. Przypowieść o domu na piasku i skale, Książka | Joanna Wilkońska

  Przypowieść (Mt 7, 24-27) opowiedziana w formie kolorowanki pomoże zachęcić dziecko do poznawania Biblii i zrozumienia jej ważnych przesłań. Komentarze pod rysunkami są krótkie, czytelne i zrozumiałe dla dzieci.

  Promocja
  okładka Kolorowanka. Jezus przywraca życie i uzdrawia, Książka | Przemysław Sałamacha

  Kolorowanka opowiada o cudach uzdrowień i wskrzeszenia zmarłych, jakie czynił Jezus podczas swego życia na ziemi.

  Promocja
  okładka Kolorowanka. Daniel i lwy, Książka |

  Kolorowanka opowiada biblijną historię Daniela, któremu Bóg uratował życie w jaskini pełnej lwów.

  Promocja
  okładka Przypowieść o synu marnotrawnym Kolorowanka, Książka | Joanna Wilkońska

  Kolejna z serii kolorowanek dla dzieci, której rysunki wraz z krótkimi podpisami opowiadają znaną przypowieść o Synu Marnotrawnym (Łk 15, 11-32).

  Promocja
  okładka Arka Noego Kolorowanka, Książka | Przemysław Sałamacha

  Biblijna historia o budowie arki, która miała ocalić sprawiedliwego Noego, jego rodzinę oraz przedstawicieli różnych gatunków zwierząt przed zagładą.

  Promocja
  okładka Msza święta Kolorowanka, Książka | Joanna Wlkońska

  Jest niedziela. Wojtuś i Ania idą z rodzicami do kościoła. Za chwilę rozpocznie się Msza święta.

  Książeczka dla namjłodszych dzieci, na każdej stronie obrazek do pokolorowania z objaśnieniem kolejnych etapów mszy świętej.

  Promocja
  okładka Kolorowanka. Apostołowie Jezusa, Książka | Przemysław Sałamacha

  Kolorowanka opowiada o uczniach Jezusa, którzy zostali wybrani do grona Dwunastu Apostołów.

  Promocja
  okładka Kolorowanka. Przypowieść o uczcie, Książka | Joanna Wilkońska

  Przypowieść (Łk 14, 16-24) opowiedziana w formie kolorowanki pomoże zachęcić dziecko do poznawania Biblii i zrozumienia jej ważnych przesłań. Komentarze pod rysunkami są krótkie, czytelne i zrozumiałe dla dzieci.

  Promocja
  okładka Boże Narodzenie. Kolorowanka, Książka | Joanna Wilkońska

  Kolorowanka - na Boże Narodzenie.

  Promocja
  okładka Kolorowanka. Przypowieść o siewcy, Książka | Joanna Wilkońska

  Przypowieść (Mt 13, 3-8) opowiedziana w formie kolorowanki pomoże zachęcić dziecko do poznawania Biblii i zrozumienia jej ważnych przesłań. Komentarze pod rysunkami są krótkie, czytelne i zrozumiałe dla dzieci.

  Promocja
  okładka Przypowieść o dobrym pasterzu. Kolorowanka, Książka | Joanna Wilkońska

  Przypowieść (J 10, 14-15) opowiedziana w formie kolorowanki pomoże zachęcić dziecko do poznawania Biblii i zrozumienia jej ważnych przesłań. Komentarze pod rysunkami są krótkie, czytelne i zrozumiałe dla dzieci.

  Promocja
  okładka Kolorowanka. Uśmiechnięte aniołki, Książka | Barbara Derlicka

  Trzeci zbiorek wierszyków o aniołkach powstał na wyraźną prośbę małych Czytelników. Aniołki podbiły dziecięce serca. Dla dzieci, które same chciałyby pokolorować tę bajkę, proponujemy niniejszą kolorowankę.

  Promocja
  okładka Kolorowanka. Jezus czyni cuda, Książka | Przemysław Sałamacha

  Kolorowanka opowiada o cudach, jakie czynił Jezus podczas swej ziemskiej wędrówki.

  Promocja
  okładka Arka Noego Kolorowanka kreatywna z naklejkami, Książka | Anita Graboś, Jacek Siepsiak

  Chcesz opowiedzieć swojemu dziecku o Panu Bogu, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Książka, którą trzymasz w rękach, otworzy przed nim barwny świat biblijnej historii o Noem - człowieku, który nie bał się odpowiedzieć na głos z Nieba. Choć czasem wydaje się, że jest to jedynie opowieść o strasznej katastrofie i zagniewanym Stwórcy, w rzeczywistości jest inaczej - najważniejsze są tu miłość Pana Boga, wiara człowieka i nadzieja dla całego świata. Kolorowanka wspiera rozwój u...

Co znajdziesz w kategorii: Dom, Wnętrze, Ogród

„Dom / Wnętrze / Ogród” to kategoria, w której znaleźć możemy mnóstwo interesujących pozycji z wielu różnych dziedzin skoncentrowanych wokół życia i domu – zarówno jego wnętrza, jak i otoczenia. Książki te poświęcone są konkretnym zagadnieniom – mieszczą się tu publikacje, których tematem przewodnim jest projektowanie domu i wnętrza, czyli książki architektoniczne, oraz związane z dekoracją i aranżowaniem. Ponadto warto zwrócić uwagę na tytuły traktujące o roślinach – o projektowaniu ogrodu i pielęgnacji zieleni w domu. Nie zabraknie tu również pozycji dla pasjonatów, osób chcących rozpocząć lub rozwijać swoje hobby i spędzać czas w ciekawy sposób. Dział zawiera również poradniki, które pozwolą na zdobycie wiedzy z wielu ciekawych dziedzin oraz pomogą w doskonaleniu zawodowym i osobistym. W kategorii „Dom / wnętrze / ogród” odnaleźć można książki dla każdego miłośnika przyrody – początkującego, który dopiero uczy się „Jak nie zabić swoich roślin”, ale także tego, który chce się czegoś dowiedzieć o „Inteligencji kwiatów”. Wśród wielu pozycji znajdą się również te dla osób zainteresowanych minimalizmem, jak „Chcieć mniej” Katarzyny Kędzierskiej, autorki bloga Simplicite, dla zafascynowanych DIY, których zaciekawić mogą „Majsterki” Sylwii Czubkowskiej, Alicji Rzeczkowskiej i Barbary Sowy, czy dla fanów astrologii, jak przewodnik „Znaki. Spójrz w gwiazdy i odkryj siebie” Carolyne Faulkner. Swoje miejsce znalazły tu również pozycje dotyczące stylu życia, jak „Lawendowy dom”, w którym autorka Beata Lipov przedstawia swoje pomysły na życie – na piękny dom, dobrą kuchnię, wspaniałe przyjęcia, prezenty i wiele innych, czy też „Suma drobnych radości” Agnieszki Burskiej-Wojtkuńskiej, w której autorka tłumaczy, jak wieść zwyczajne życie i jednocześnie odnaleźć w nim szczęście.