okładka P.S. DZIĘKI ZA ZBRODNIE audiobook | MP3 | Elly Griffiths

Pobierz za darmo fragment ebooka

Darmowy fragment dla Ciebie

Słuchaj fragmentu
Promocja

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

P.S. DZIĘKI ZA ZBRODNIE
Elly Griffiths audiobook

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Dodano do koszyka

Koszyk

Opis treści

Hołd dla klasycznej angielskiej powieści detektywistycznej. Książka znalazła się na krótkiej liście nominowanych do nagrody CWA Gold Dagger 2021. Fantazja o tym, jak mogłyby wyglądać kryminały z panną Marple, gdyby pisano je współcześnie." "Washington Post” Śmierć chorej na serce dziewięćdziesięciolatki nie powinna budzić podejrzeń. I nie budzi. W każdym razie w zeznaniu Natalki, opiekunki zmarłej Peggy Smith, detektyw sierżant Harbinder Kaur nie znajduje nic niezwykłego… Dopóki nie dowiaduje się od Natalki, że starsza pani kłamała na temat stanu swojego serca, a ostatnio była przekonana, że ktoś ją śledzi. Jakby tego było mało, biblioteczka zmarłej obfituje w niezwykłą liczbę kryminałów, wszystkie z dedykacją "dla Peggy”. A każdy thriller psychologiczny, do którego zajrzała Natalka, zawiera tajemniczy dopisek "PS. Dla PS”. Okazuje się, że Peggy Smith była konsultantką do spraw morderstw. Na zlecenie poczytnych pisarzy opracowywała wymyślne scenariusze śmierci, a o zabijaniu wiedziała więcej niż ktokolwiek inny. Kiedy do mieszkania Peggy wdziera się uzbrojony zamaskowany napastnik, kradnie jedną z książek, a jej autor wkrótce zostaje znaleziony martwy, detektyw sierżant Harbinder Kaur wie już, że coś takiego jak niepodejrzana śmierć nie istnieje… "PS. Dzięki za zbrodnie” to wspaniała literacka zagadka kryminalna dla fanów Anthony’ego Horowitza, Agathy Christie i każdego, kto kiedykolwiek zastanawiał się, jak autorzy wymyślają tak realistyczne zbrodnie… PS. Nie ufajcie nikomu! "Elly Griffiths ma ostre pióro, bystre oko i pisze z wielką elegancją." Peter James

„P.S. DZIĘKI ZA ZBRODNIE”, Elly Griffiths – jak słuchać audiobook?

Audiobooka „P.S. DZIĘKI ZA ZBRODNIE”, tak jak i pozostałe książki w formacie elektronicznym przesłuchacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na jakimkolwiek urządzeniu obsługującym pliki mp3 (także komputer). Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również odsłuchać darmowy fragment audiobooka.

A jeśli wolisz czytać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako ebook (epub oraz mobi).

Szczegółowe informacje na temat audiobooka P.S. DZIĘKI ZA ZBRODNIE

    • P.S. DZIĘKI ZA ZBRODNIE

      Audiobook

      46,90 zł  

    • bumerang

Opinie i oceny audiobooka P.S. DZIĘKI ZA ZBRODNIE

6,5

134 oceny / 0 opinii

wspólnie z Lubimy Czytać
Oceń
P.S. DZIĘKI ZA ZBRODNIE

P.S. DZIĘKI ZA ZBRODNIE

Elly Griffiths,

Ocena czytelników

6,5

134 oceny wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena: