Wirtualne Targi

Tamara Rosier - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  PromocjaTop
  okładka ADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie, Ebook | Tamara Rosier

  „Najlepszy na rynku przewodnik po życiu z ADHD”.– dr Tomasz Kowalczyk, psychiatra i specjalista od ADHD TWÓJ MÓZG JEST OK, a ta książka pokaże ci JAK LEPIEJ NIM ZARZĄDZAĆ. Osoby z ADHD, z uwagi na budowę swojego mózgu, do zarządzania sobą wykorzystują niepokój i motywują się stresem. Dzięki temu łatwiej jest im doprowadzać sprawy do końca i robić rzeczy, na które nie mają ochoty. Planowanie last minute i „dopalanie się” złością to dla nich codzienność. Ale taka strategia...

  Promocja
  okładka ADHD. Twój mózg jest OK, Audiobook | Tamara Rosier

  „Najlepszy na rynku przewodnik po życiu z ADHD”. – dr Tomasz Kowalczyk, psychiatra i specjalista od ADHD TWÓJ MÓZG JEST OK, a ta książka pokaże ci JAK LEPIEJ NIM ZARZĄDZAĆ. Osoby z ADHD, z uwagi na budowę swojego mózgu, do zarządzania sobą wykorzystują niepokój i motywują się stresem. Dzięki temu łatwiej jest im doprowadzać sprawy do końca i robić rzeczy, na które nie mają ochoty. Planowanie last minute i „dopalanie się” złością to dla nich codzienność. Ale taka strategi...

  Promocja
  okładka ADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie, Książka | Tamara Rosier

  Tamara Rosier - "ADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie" „Najlepszy na rynku przewodnik po życiu z ADHD”. – dr Tomasz Kowalczyk, psychiatra i specjalista od ADHD TWÓJ MÓZG JEST OK, a ta książka pokaże ci JAK LEPIEJ NIM ZARZĄDZAĆ. Osoby z ADHD, z uwagi na budowę swojego mózgu, do zarządzania sobą wykorzystują niepokój i motywują się stresem. Dzięki temu łatwiej jest im doprowadzać sprawy do końca i robić rzeczy, na które nie ma...

Tamara Rosier - książki, ebooki i audiobooki

Doktor Tamara Rosier jest certyfikowaną trenerką ADHD, prezeską stowarzyszenia ADHD Coaches Organization (ACO), twórczynią programu "Coaching ADHD". W swojej pracy skupia się na zbudowaniu większej pewności siebie, płynniejszej komunikacji oraz głębszych relacji u swoich klientów poprzez nauczenie ich rozumienia swoich procesów myślowych oraz identyfikowania pułapek. W konsekwencji prowadzi to do trwałej zmiany w ich życiu, a także m.in. do osiągnięcia większego sukcesu w nauce lub w pracy.

Jako założycielka ADHD Center of West Michigan, przewodzi zespołowi specjalistów, którego zadaniem jest pomoc klientom centrum (oraz ich rodzinom) w lepszym zrozumieniu mechanizmów, zbudowaniu efektywnych strategii oraz rozwoju umiejętności, które pozwolą im żyć dobrze z ADHD.

Tamara Rosier często występuje jako prelegentka na konferencjach oraz jako gościni podcastów. Jest również autorką książki "ADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie" wydanej w Polsce przez Wydawnictwo Znak oraz wielu artykułów oscylujących wokół tego tematu.

Doktor Tamara Rosier sama jest osobą nieneurotypową. Obecnie mieszka w zachodnim Michigan z mężem oraz czwórką dzieci, z których troje ma ADHD.

Książka Tamary Rosier

Książka Tamary Rosier, "ADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebie" jest obecnie najlepszym na rynku przewodnikiem dla osób z ADHD. Pokazuje osobom nieneurotypowym, że życie z ADHD nie musi być mordęgą, a ich mózg jest w porządku, trzeba tylko nauczyć się nim lepiej zarządzać.

Książka prezentuje rozmaite metody, takie jak plansza operacyjna, trening wyobrażeniowy, czy drabina zdrowia emocjonalnego, które poprawią wydajność oraz efektywność działania. Podpowiada także rodzicom dzieci z ADHD, jak wychować je na zdrowych emocjonalnie dorosłych. "ADHD. Twój mózg jest OK" znajdziecie w księgarni internetowej Woblink w formie ebooka oraz audiobooka.