okładka Perłowa Damaksiążka |  | Aleksandra Polak

Pobierz za darmo fragment ebooka

Perłowa Dama książka

7,0

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja -25%

Produkt dostępny Metody dostawy

Wysyłamy w 24h

Opis treści

„PERŁOWA DAMA” WCIĄGNIE CIĘ W ŚWIAT GWIAZD I DEMONÓW, CYRKOWYCH SZTUCZEK I MIŁOŚCI.
Magiczny cyrk powraca. Ciemność znów atakuje. Takiego obrotu wydarzeń nikt się nie spodziewał!
Alicja walczy o przetrwanie w mrocznych podziemiach Hadesu, gdzie brat Hadriana, Tristan, staje się jej jedynym sprzymierzeńcem. Gdy dziewczyna w końcu ucieka, okazuje się to początkiem niebezpiecznych przygód. W nadziei na złamanie klątwy ciążącej nad braćmi, Circus Lumos wyruszają w daleką drogę i odkrywają sekrety potężnych magów. Pomiędzy Alicją i Tristanem nawiązuje się nić sympatii i życie dziewczyny kolejny raz przewróci się do góry nogami.
Jak potoczą się dalej losy cyrku? Co wydarzy się między Alicją a Tristanem? Kim jest tytułowa Perłowa Dama? Sięgnij po książkę i wyrusz w podróż z cyrkową trupą świateł i cieni.

CZYTELNICY O PIERWSZY TOMIE CIRCUS LUMOS:
Czytanie Króla Kier zaczęłam z wielkim sentymentem, ponieważ Alicja do bólu przypominała mnie ze szkolnych lat. Następnie wkroczyła magia wraz z klimatyczną aurą nieziemskiego cyrku i wtedy... ta książka porwała mnie do reszty!
Maja Kłodawska, Maja K.

Lektura obowiązkowa dla miłośników Darów Anioła, Cyrku Nocy oraz… Mean Girls. Król Kier to nowa przygoda, tajemnicza magia, historia doprawiona nastoletnim życiem i miłością nie z tej ziemi! Nie mogę się doczekać następnego tomu.
Paweł Dębowski, P42

Połączenie magii i romansu, skąpane w niesamowitym klimacie cyrku, potrafi przyprawić o szybsze bicie serca. Wejdź i zatrać się w Circus Lumos.
Zuzanna Burkowska, Kulturalna Szafa

Szczegółowe informacje na temat książki Perłowa Dama

Opinie i oceny książki Perłowa Dama

7,0

270 ocen / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Perłowa Dama

Perłowa Dama

Aleksandra Polak,

Ocena czytelników

7,0

270 ocen wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena:
    • Perłowa Dama

      Książka. Broszurowa ze skrzydełkami

      36,90 zł  

    • bumerang