Sobik

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka Trujące rośliny, Książka | Sroka Magdalena

  Fenek znajduje w ogrodzie smakowicie wyglądajce czerwone kuleczki. Przekonany, że to porzeczki, szybciutko je zjada. Owoce okazują się jednak bardzo gorzkie, a chłopca zaczyna boleć brzuszek. Czy pan doktor Sowa pomoże naszemu bohaterowi?

  Promocja
  okładka Nieśmiałość Przygody Fenka Emocje III, Książka | Dominika Gałka

  Pani Panda zaprosiła do przedszkola specjalnych gości! Tylko dlaczego jeden z nich płacze? I dlaczego Maks jest o to obrażony? Nie obejdzie się bez pomocy Fenka. Czy nasz bohater poradzi sobie w tak trudnej sytuacji?

  Dzięki tej książeczce Twoje dziecko:

  - zrozumie, czym jest nieśmiałość;

  - dowie się, że osobom nieśmiałym potrzebne jest wsparcie;

  - pozna sposoby pokonywania nieśmiałości.

  Promocja
  okładka Odpowiedzialność Wartości, Książka |

  Fenek bardzo się stara, by być jak najlepszym starszym bratem. Nie zawsze jednak jest to proste i naszemu bohaterowi zdarzają się wpadki. Tak będzie tym razem. Czy wszystko skończy się dobrze? Dzięki tej książeczce Twoje dziecko: - pozna nową wartość, jaką jest odpowiedzialność; - dowie się, co to znaczy być odpowiedzialnym, i że to bardzo ważna, ale trudna cecha; - przekona się, jakie mogą być skutki nieodpowiedzialnego zachowania....

  Promocja
  okładka Lubię sport Przygody Fenka, Książka | Gruca Magdalena

  Fenek grał już w piłkę nożną, pływał w morzu i na basenie, biegał, kręcił hula hop...

  Dzisiaj pozna zupełnie nowy sport! Czy mu się spodoba?

  Promocja
  okładka Segreguję śmieci Przygody Fenka, Książka | Gruca Magdalena

  Obok domu Fenka pojawiły się tajemnicze kolorowe igloo. Czy ktoś w nich mieszka? I czy to na pewno igloo? Dowiedzcie się razem z naszymi bohaterami!

  Promocja
  okładka Cierpliwość Przygody Fenka, Książka | Konrad Sobik

  Fenek jest bardzo bystrym liskiem. Szybko się uczy, jest odważny i przyjacielski. Brakuje mu tylko jednej ważnej cechy. Jesteście ciekawi, jakiej? Sprawdźcie koniecznie! Dzięki tej książeczce Twoje dziecko: - pozna nową wartość, jaką jest cierpliwość; - dowie się, dlaczego cierpliwość jest ważna i w jakich sytuacjach się przydaje; - przekona się, że możemy sprawić przykrość drugiej osobie, jeżeli nie będziemy cierpliwi; - zapozna się z zawodami, których wykonywanie wymaga ...

  Promocja
  okładka Szacunek Przygody Fenka, Książka | Konrad Sobik

  Lubisz kanapki z dżemem truskawkowym? Fenek wprost je uwielbia! Tym razem jednak ma na nie tak wielką ochotę, że przy okazji zrobi coś, czego później bardzo pożałuje... Dowie się też, czym jest szacunek. Bardzo liczy na Twoje towarzystwo! Dzięki tej książeczce Twoje dziecko: - dowie się, czym jest szacunek i dlaczego jest ważny; - pozna powody, dla których należy szanować jedzenie; - dowie się, jak można wykorzystać resztki żywności, zamiast je wyrzucać; - przekona się, że ...

  Promocja
  okładka Kamperem przez Polskę Część 3, Książka | Anna Jurczyńska

  Trzecia część cyklu „Pamiętniki Fenka” przeniesie Cię do wspaniałych zakątków Polski, które zobaczysz w zupełnie inny sposób. Może tu mieszkasz? Może tu byłeś z wizytą? Może kiedyś tu będziesz? To właśnie tu czeka na Ciebie przygoda. Zobaczysz rycerskie walki w Malborku, pognasz doliną Baryczy, przejdziesz lubelski Quest, spotkasz zamkowego ducha i wiele innych atrakcji. Kiedy zamkniesz oczy, słyszeć będziesz piosenki z bieszczadzkich szlaków… Usiądź wygodnie i pozwól się za...

  Promocja
  okładka Kamperem przez Polskę Część 4, Książka | Anna Jurczyńska

  Jeśli budzi się w Tobie odkrywca i chcesz przeżyć niesamowite przygody – nie mogłeś trafić lepiej! Fenek zabierze Cię w niezwykłe zakątki Polski, aby pokazać Ci miejsca znane jednym bardziej, drugim mniej, ale zawsze wyjątkowe! Zanim wyruszysz w świat, poznaj Polskę widzianą oczami Twojego kumpla Fenka – nie zawiedziesz się! Czwarta część „Pamiętników Fenka” to 12 kolejnych wypraw Fenka i jego rodziny do wyjątkowych regionów Polski. Ciepła, mądra, pełna zabawnych sytuacji, h...

  Promocja
  okładka Powietrze Przygody Fenka, Książka |

  Fenek bardzo się cieszy, bo jego najlepszy przyjaciel kotek Maks będzie dzisiaj u niego cały dzień i całą noc. To jednak nie koniec wrażeń, ponieważ tata Fenka przygotował dla chłopców wspaniałą niespodziankę związaną z... wiatrem!

  Promocja
  okładka Ogień Przygody Fenka, Książka |

  W Słonecznej Krainie jest dziś bardzo smutny dzień. Rodzinę niedźwiadka Leona , który jest kolegą Fenka, spotkało coś bardzo smutnego. Wszystkiemu winny jest ogień! Czy ogień jest zły?

  Promocja
  okładka Kamperem przez Polskę część 1, Książka | Anna Jurczyńska

  Fenek kończy przedszkole i… wcale nie zamierza odpoczywać! Wsiada z Fenią i rodzicami do kampera, czyli prawdziwego domu na kołach i po chwili wszyscy wyruszają w podróż po całej Polsce. Odwiedzają Kraków, Puszczę Białowieską i Jaskinię Niedźwiedzią. Wpadają do Poznania, Łodzi i Szczecina. A to tylko niektóre miejsca, które są na trasie ich niezwykłej wyprawy. Zapnij pasy! Fenek i jego fantastyczne przygody już czekają na Ciebie! „Kamperem przez Polskę” to nowa seria przyg...

  Promocja
  okładka Nie wszystko mogę mieć Przygody Fenka, Książka | Zontek Ewa

  Fenek jest z rodzicami w hipermarkecie. Bardzo chce, by kupili mu konika i zagrodę. Rodzice niestety nie chcą się zgodzić, co bardzo nie podoba się chłopcu. Czy uda mu się ich przekonać?

  Promocja
  okładka Spostrzegawczość Przygody Fenka Cechy III, Książka | Dominika Gałka

  Fenek i Fenia wyruszają na przygodę! Kogo lub czego poszukują młodzi detektywi i czy uda im się wypełnić misję? I co może łączyć misia, kapcie i szlafrok taty? Koniecznie przeczytajcie książeczkę!

  Z książeczki dziecko dowie się:
  •czym jest spostrzegawczość;
  •zrozumie, że można dobrze się bawić, nawet nie mając zabawek;
  •pozna nowy zawód: detektywa.

  Promocja
  okładka Woda to skarb. Przygody Fenka, Książka | Gruca Magdalena

  Czy wszyscy ludzie na świecie mają co pić? Czy kran znajduje się w każdym domu? Dlaczego powinniśmy oszczędzać wodę? Fenek i jego kuzynka Emilka dowiedzą się na ten temat wielu nowych rzeczy.

  Promocja
  okładka Przygody Fenka Planowanie Cechy II, Książka | Dominika Gałka

  Fenkowi czasami zdarza się zapomnieć o czymś ważnym. Bywa też trochę niezdecydowany, przez co omijają go różne miłe rzeczy. Jak sobie z tym poradzić, jeśli czasami ciężko jest pamiętać o wielu sprawach naraz?

  Promocja
  okładka Numer alarmowy Przygody Fenka, Książka | Sroka Magdalena

  Fenek dostaje zestaw małego lekarza. Teraz może leczyć wszystkie swoje zabawki, a także rodziców. Przy okazji nauczy się także nowych, interesujących i potrzebnych rzeczy. Jesteście ciekawi jakich?

  Promocja
  okładka Jem zdrowo Przygody Fenka, Książka | Gruca Magdalena

  Rodzice starają się przekonać Fenka do jedzenia zdrowej, warzywnej sałatki. Chłopiec jednak nie chce o tym słyszeć i ma własny pomysł na śniadanko... czekoladowe.

  Czy to mu wyjdzie na dobre?

  Promocja
  okładka Moje drzewko. Przygody Fenka, Książka | Gruca Magdalena

  Fenek spaceruje z dziadkiem po sadzie. Dziadek pokazuje mu jabłoń, zasadzoną przez jego mamę. Chłopiec bardzo chce posadzić własne drzewko... Jakie? Przekonajcie się sami!

  Promocja
  okładka Przygody Fenka Relacje Kłopoty ze słowami, Książka | Gruca Magdalena

  Fenek ma w przedszkolu wielu przyjaciół. Dziś dowie się, że jeden z nich ma pewien problen. Czy nasz bohater będzie potrafil mu pomóc? Sprawdzcie koniecznie!

  Promocja
  okładka Zabawy na śniegu Przygody Fenka Pory roku, Książka | Sroka Magdalena, Zontek Ewa

  Fenek smacznie śpi. Zupełnie nie spodziewa się, że za oknem czeka na niego wspaniała, biała niespodzianka. Czy domyślacie się, co to takiego?

  Promocja
  okładka Muzeum Przygody Fenka, Książka | Gruca Magdalena, Zontek Ewa

  Fenka ostatnio bardzo interesują dinozaury. Rodzice, chcąc sprawić synkowi radość, zabierają go w szczególne miejsce. Czy chcecie im towarzyszyć?

  Promocja
  okładka Skarby jesieni Przygody Fenka Pory roku, Książka | Sroka Magdalena, Zontek Ewa

  Fenek wraz z najlepszym przyjacielem Maksem odwiedza sad swoich dziadków. Niespodziewanie odkrywa w nim wspaniałe skarby. Czy domyślacie się, co to takiego?

  Promocja
  okładka Lato nad morzem Przygody Fenka Pory roku, Książka | Sroka Magdalena, Zontek Ewa

  Nadszedł długo oczekiwany czas wakacji. Fenek i jego rodzice postanowili spędzić je nad morzem. Czy na plaży na pewno są bezpieczni?