Opis treści
Wdrożenie rozwiązań z zakresu AI w bibliotece może wynikać nie tylko z chęci pracy z nową technologią. AI może sama się wprosić do biblioteki, gdy dostawca obecnej technologii wprowadzi do niej ulepszenia lub gdy nasz personel sam zaprojektuje określone rozwiązania. Do tego dochodzą przepisy europejskiego aktu o AI, które częściowo zaczną obowiązywać od 2 lutego 2025 r. Sprawdź, jak przygotować cały personel biblioteki do obsługi AI. Rozdziały I i II Aktu należy stosować już od 2 lutego 2025 r. Sprawdź, jak je właściwie wprowadzić do biblioteki.
„Sztuczna inteligencja w bibliotece – przydatne narzędzia, nowe przepisy, scenariusz zajęć dla dorosłych”, Maciej Lipka, Anna Kiełczewska – jak czytać ebook?
Ebooka „Sztuczna inteligencja w bibliotece – przydatne narzędzia, nowe przepisy, scenariusz zajęć dla dorosłych”, tak jak pozostałe książki w formacie elektronicznym przeczytacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na innym urządzeniu obsługującym format epub lub mobi - czytnik ebooków (Pocketbook, Kindle, inkBook itd.), tablet, komputer etc. Czytaj tak, jak lubisz!
Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również przeczytać u nas darmowy fragment ebooka. A jeśli wolisz słuchać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako audiobook (mp3).