Opis treści
Gdy mówimy o ubezpieczeniach, to najczęściej mamy na myśli nasz samochód, później może mieszkanie, a zapominamy o zabezpieczeniu tego, co posiadamy najcenniejszego, czyli naszego życia. Warto odwrócić ten swoisty ranking i postawić na ubezpieczenie na życie. Potrzebujemy chwili, aby móc mówić o tak mało komfortowych wydarzeniach, jak pobyt w szpitalu, poważne zachorowanie, a nawet śmierć. Jednak warto o tym rozmawiać, ponieważ już dziś możemy zabezpieczyć naszych najbliższych. Co ważne, statystyki w jednoznaczny sposób udowadniają, że o polisach na życie opłaca się rozmawiać. Zdecydowanie najczęściej beneficjentami roszczeń z polis życiowych są same osoby ubezpieczone. Dzieje się tak za sprawą szerokich możliwości personalizowania ochrony. Wspomniany pobyt w szpitalu, urodzenie się dziecka, czy też przebyta operacja to przesłanki do złożenia roszczenia z naszej polisy, jeśli tylko byliśmy tak przezorni i zakupiliśmy polisę posiadającą takie opcje.
Spis treści
Jak to jest z tymi polisami na życie?
Rodzaje polis na życie
Polisy indywidualne
Polisy grupowe
Indywidualna kontynuacja polisy grupowej
Polisy na życie sprzedawane przez banki
Jak chroni nas polisa na życie?
Pomoc assistance na polisach życiowych
Zgłaszanie roszczeń z polis na życie
Rozpatrywanie wniosków świadczeniowych
Polisy na życie w okresie pandemii COVID-19
Obsługa aktywnych polis na życie
Jaką polisę na życie powinniśmy posiadać?
Kilka zdań o autorze
„Ubezpieczenia na życie dla początkujących”, Zbigniew Wolski – jak czytać ebook?
Ebooka „Ubezpieczenia na życie dla początkujących”, tak jak pozostałe książki w formacie elektronicznym przeczytacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na innym urządzeniu obsługującym format epub lub mobi - czytnik ebooków (Pocketbook, Kindle, inkBook itd.), tablet, komputer etc. Czytaj tak, jak lubisz!
Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również przeczytać u nas darmowy fragment ebooka. A jeśli wolisz słuchać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako audiobook (mp3).