Visa Mobile

 10 lat woblink

CZYTANIE ZDARZA SIĘ WSZĘDZIE!

Największa e-księgarnia!

Woblink ma wszystko - książki papierowe, audiobooki i ebooki! Jest najpopularniejszą w Polsce platformą z książkami elektronicznymi. Naszym czytelnikom oferujemy dostęp do ponad 50 000 ebooków oraz audiobooków - od ponad 1500 wydawnictw (niektóre książki można pobrać u nas za darmo!), a nasza baza wciąż się powiększa! Mamy wyłączność na ebooki Wydawnictwa Znak oraz Wydawnictwa Otwartego - te książki można nabyć tylko u nas. W sprzedaży mamy prawie 120 000 książek papierowych!

trzy kulki

Książki dostępne wszędzie i w każdym formacie!

Kochamy czytać i wiemy, że czytanie zdarza się wszędzie - w domu, na spacerze czy w drodze do pracy. Dlatego od 2010 roku dostarczamy książki setkom tysięcy czytelników w Polsce i za granicą w każdym formacie - ebooka (epub, mobi, pdf), audiobooka oraz książki tradycyjnej.

W trosce o komfort naszych czytelników umożliwiamy zakup oraz czytanie książek na wielu urządzeniach, takich jak: czytniki, smartfony, tablety, laptopy. Czytaj - gdzie chcesz i jak chcesz!

książka 1 książka 2 książka 3 książka 4 książka 5 książka 6

Program lojalnościowy Bumerang!

Nasi klienci wykorzystali już milion kodów Bumerang! To imponująca liczba i wciąż rośnie. A co to są kody Bumerang zapytacie? Otóż wyobraźcie sobie, że w Woblinku każde wydane 10 zł wraca jak bumerang w postaci kodu o wartości 10 zł, do wykorzystania przy kolejnych zakupach! Bez względu na to, czy jest to ebook, audiobook, czy książka papierowa. Policzmy... skoro każdy kod obniża cenę książki o 10 zł, to nasi klienci zaoszczędzili już ponad 10 milionów złotych!

Więcej o programie

bumerang

Czytaj PL

Od pięciu lat współorganizujemy największą akcję czytelniczą na świecie, która każdego roku dociera na 6 kontynentów (sic!). Czytaj PL, bo o niej mowa, co roku w listopadzie daje czytelnikom dostęp do bestsellerów w całości za darmo. Wystarczy pobrać aplikację Woblink i zatopić się w lekturze!

Więcej o programie

czytaj

Bombowe promocje!

Po akcjach promocyjnych nas poznacie! Lubimy promocje i robimy je dobrze, a dowodem na to są Wasze wiadomości i komentarze w mediach społecznościowych. Szczególnym powodzeniem cieszą się nasze coroczne akcje specjalne z okazji Nocy E-booków oraz Święta E-papieru, a także Kot w worku. Dzięki współpracy z różnorodnymi partnerami, m.in. producentami czytników, takimi jak PocketBook oraz InkBook, organizujemy dla Was konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. Wystarczy trzymać rękę na pulsie!

Aplikacja Woblink

Nasi czytelnicy są dla nas najważniejsi, dlatego stworzyliśmy aplikację Woblink. Dzięki niej, zakupione u nas e-tytuły można mieć zawsze przy sobie na wirtualnej półce, niezależnie od tego z jakiego urządzenia dokonałeś zakupu! Aplikacja Woblink to również czytnik ebooków z możliwością dostosowania opcji czytania do wybranych preferencji (jasność, wielkość i rodzaj fontu, marginesy) oraz odtwarzacz audiobooków, dzięki któremu można słuchać ulubionych książek zarówno w wersji online (streaming), jak i offline (po pobraniu). Dzięki częstym aktualizacjom reagujemy i dostosowujemy aplikację do potrzeb naszych czytelników.

aplikacja

Dołącz do nas!

Dołącz do najfajniejszej społeczności czytelników!
Czekamy na Facebooku, Instagramie, Twitterze, LinkedInie i Pintereście, TikToku

W razie pytań nie wahaj się z nami skontaktować! Nie chwaląc się zbytnio powiemy, że mamy świętną obsługę klienta, która z chęcią pomoże i odpowie na wszelkie pytania!

Woblink jest częścią grupy wydawniczej ZNAK, w skład której wchodzą m.in.:

 

Dane firmy

eCom Group Sp. z o.o.
ul. Madalińskiego 9, 30-303 Kraków

eCom Group Sp. z o.o. wpisane do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000577375, NIP: 6772392776, REGON: 362557481.

Dane do faktur

eCom Group Sp. z o.o.
ul. Madalińskiego 9, 30-303 Kraków

eCom Group Sp. z o.o. wpisane do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000577375, NIP: 6772392776, REGON: 362557481.