Rea

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka Wędzenie oraz domowy wyrób wędlin, Książka | Bernhard Gahm

  Oto poradnik, z którego dowiesz się jak uwędzić lub upiec mięso. Wieprzowina, wołowina, baranina, dziczyzna czy też drób – właściwe przygotowanie nie tylko konserwuje, ale i poprawia smak mięsa. W książce doświadczony masarz opisuje, jak solić, peklować, suszyć, wędzić i gotować szynki, boczek, żeberka, wędzonkę, schab, golonkę, łopatkę i wiele innych smakołyków. Znajdziesz tu ponad 100 zdjęć oraz informacje na temat urządzeń i dodatków, dokładne wskazówki i rady profesjonal...

  Promocja
  okładka Urządzenia i systemy mechatroniczne Podręcznik Część 2 Szkoła ponadgimnazjalna, Książka | Olszewski Mariusz

  To pierwszy na polskim rynku wydawniczym podręcznik zgodny z podstawą programową dla zawodu „technik mechatronik”. Jest przeznaczony do nauczania w następujących typach szkół: czteroletnim technikum, trzyletnim technikum uzupełniającym, dwuletniej szkole policealnej i rocznej szkole policealnej na podbudowie liceum profilowanego o profilu mechatronicznym. Książka powinna zainteresować również studentów szkół wyższych studiujących na wydziale mechatroniki oraz inżynierów i kad...

  Promocja
  okładka Magiczny podręcznik księżniczki, Książka |

  Dla małych czytelniczek, które marzą o tym, by poznać życie księżniczek, przedstawiamy książkę z ciekawymi informacjami na temat ich ubioru, zwyczajów, zachowania oraz zainteresowań. Dzięki niej dowiecie się jakie są ich ulubione zajęcia, zakątki pałacu, które najczęściej odwiedzają oraz poznacie najsłynniejsze księżniczki z bajek Disney’a, a także te prawdziwe, znane z historii. Przy pomocy gier i zadań zawartych w książce, będziesz mogła stworzyć własną koronę, torebkę, zap...

  Promocja
  okładka Tajemnicze historie II wojny światowej, Książka |

  Najcięższa i najbardziej krwawa wojna w historii ludzkości – II wojna światowa – pozostawiła nam wiele niewyjaśnionych do dziś tajemnic i zagadek. Wśród nich tajemniczy lot Rudolfa Hessa do Anglii czy krwawa bitwa pod Rżewem w 1942 r. zwana ,,drugim Stalingradem". Ile było zamachów na Hitlera i Stalina i czemu kończyły się niepowodzeniem? Jakich skarbów szukali SS-mani na południu Francji i w Tybecie? Co stało się z Ewą Braun? Jak wyglądały ostatnie godziny Himmlera? Odpowied...

  Promocja
  okładka 365 eksperymentów na każdy dzień roku, Książka | Von SaanAnita

  „365 eksperymentów" to źródło podstawowych informacji o wielu pasjonujących zjawiskach przyrodniczych. Dlaczego rośliny rosną? Jak za pomocą cytryny zapalić żarówkę? Dlaczego powstaje wiatr, grad, piorun i grzmot? Jak zdobyć wodę na pustyni? Dlaczego detektyw zbiera odciski palców? Jak zrobić tajemniczy atrament? Jak powstają karmelki? Czy lód może powstać bez zamrażalnika? Kompendium wiedzy i praktyczny poradnik dla całej rodziny w jednym! • 365 superciekawych eksperymentów...

  Promocja
  okładka 505 aktywnych zadań dla dzieci, Książka |

  505 ĆWICZEŃ DLA DZIECI to książka pełna zabawnych krzyżówek, wykreślanek, labiryntów, zagadek, które pomogą wesprzeć umiejętności uczenia się w formie zabawy, wzmacniając cierpliwość, staranność i koncentrację.

  Promocja
  okładka Malowanie na dywanie Pojazdy, Książka |

  Tematyczny zeszyt z rysunkami do kolorowania dla dzieci 3+

  Promocja
  okładka Zwierzęta rozkładanka, Książka |

  Kartonowa składanka dla dzieci prezentująca świat zwierząt dużych i małych, znanych i mniej popularnych.

  Promocja
  okładka Wysuń/wsuń świat zwierząt, Książka |

  Poznaj zwierzęta z całego świata. Przesuń okno, aby dowiedzieć się, jak te zwierzęta żyją na wolności.

  Promocja
  okładka Wysuń/wsuń dinozaury, Książka |

  Zabierzemy cię do wspaniałego świata sprzed tysięcy lat, pełnego przeróżnych dinozaurów. Przesuń okno, aby dowiedzieć się, który dinozaur ma najdłuższą szyję lub które stworzenie polowało na lądzie, a które w morskich głębinach.

  Promocja
  okładka Sprytne kółka zwierzęta z różnych stron, Książka |

  Interaktywna kolekcja obrazków przedstawiająca popularne i mało znane zwierzęta żyjące na różnych kontynentach. Dzieci za pomocą ruchomych kółek wyszukają zwierzęta, które już rozpoznają.

  Promocja
  okładka Sprytne kółka zwierzęta wokół nas, Książka |

  Interaktywna kolekcja obrazków przedstawiająca popularne i mało znane zwierzęta żyjące wokół nas. Dzieci za pomocą ruchomych kółek wyszukają zwierzęta, które już rozpoznają.

  Promocja
  okładka Sprytne kółka pojazdy i maszyny, Książka |

  Interaktywna kolekcja obrazków przedstawiająca różnego rodzaju pojazdy oraz maszyny budowlane i rolnicze. Dzieci za pomocą ruchomych kółek wyszukają te, które już rozpoznają.

  Promocja
  okładka Wysuń/wsuń w lesie, Książka |

  Zapraszamy na wycieczkę do lasu! Poznasz żyjące tu zwierzęta, a przesuwając okno dowiesz się, jak troskliwie opiekują się swoim potomstwem.

  Promocja
  okładka Wysuń/wsuń na wsi, Książka |

  Na wiejskim podwórku spotkasz zwierzęta, o których na pewno słyszeliście, a może nawet już je widzieliście. Przesuń okno, aby dowiedzieć się, co prosięta robią w błocie i jak cielę ssie mleko swojej mamy.

  Promocja
  okładka Wysuń/wsuń na polu, Książka |

  Wyjdź z rolnikami na pole i dowiedz się, jaką pracę tam wykonują przez cały rok. Przesuń okno, aby zobaczyć, jak zbiera się zboże lub sadzi ziemniaki.

  Promocja
  okładka Wysuń/wsuń na budowie, Książka |

  Odwiedź plac budowy i zobacz, jak powstają domy, chodniki czy drogi. Przesuwając okienka poznasz maszyny i pojazdy jakie wykorzystują pracujący tam robotnicy.

  Promocja
  okładka Wysuń/wsuń strażacy, Książka |

  Ruszaj na akcję ze strażakami! Dowiesz się, jak ciężka i niebezpieczna jest ich praca. Przesuń okno, aby zobaczyć do jakich zdarzeń jest wzywana straż pożarna.

  Promocja
  okładka Wysuń/wsuń na drodze, Książka |

  Wybierz się z nami w podróż, podczas której poznasz różne środki transportu. Przesuń okno, aby zobaczyć, jak zmienia się w samochodzie koło lub jak działa wózek widłowy.

  Promocja
  okładka Dzieci zwierząt rozkładanka, Książka |

  Kartonowa składanka dla dzieci prezentująca urocze zdjęcia maluchów ze świata zwierząt.

  Promocja
  okładka Pojazdy rozkładanka, Książka |

  Składana książeczka dla najmłodszych z kolorowymi zdjęciami. Dzieci znajdą tu najbardziej znane pojazdy: samochody małe i ciężarowe, transportery i busy, samochody wyścigowe, wywrotki, wozy strażackie, maszyny rolnicze, ładowarki, podnośniki i koparki oraz auta historyczne.

  Promocja
  okładka Jedzie koparka rozkładanka, Książka |

  Rozkładanka dla najmłodszych.

  Promocja
  okładka Jedzie pociąg rozkładanka, Książka |

  Rozkładanka dla najmłodszych.

  Promocja
  okładka Jedzie traktor rozkładanka, Książka |

  Rozkładanka dla najmłodszych.