okładka Bycie w śmierciebook | epub, mobi | Mikołaj Marcela

Pobierz za darmo fragment ebooka

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Bycie w śmierci ebook

6,3

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Dodano do koszyka

Koszyk

Opis treści

Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z.


Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran.

Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem.

Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.


Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość.

Michał R. Wiśniewski, autor powieści Jetlag i God Hates Poland


Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że ten horror wcale nie jest niemożliwy… Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Zdecydowanie polecam! 

Krzysztof Korsarz Biliński, Misterium Grozy


Żywe trupy są oczywiście wiodącym motywem powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam!

Andrzej Wardziak, pisarz, autor Infekcji​


Mikołaj Marcela, specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek Monstruarium nowoczesne oraz Niemartwi, ciała wasze jak chleb, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści.

Szczegółowe informacje na temat ebooka Bycie w śmierci

Opinie i oceny ebooka Bycie w śmierci

6,3

31 ocen / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Bycie w śmierci

Bycie w śmierci

Mikołaj Marcela,

Ocena czytelników

6,3

31 ocen wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena:
full