okładka Bycie w śmierci ebook | epub, mobi | Mikołaj Marcela

Pobierz za darmo fragment ebooka

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Bycie w śmierci Mikołaj Marcela ebook

6,2

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Dodano do koszyka

Koszyk

Opis treści

Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z.


Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran.

Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem.

Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.


Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość.

Michał R. Wiśniewski, autor powieści Jetlag i God Hates Poland


Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że ten horror wcale nie jest niemożliwy… Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Zdecydowanie polecam! 

Krzysztof Korsarz Biliński, Misterium Grozy


Żywe trupy są oczywiście wiodącym motywem powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam!

Andrzej Wardziak, pisarz, autor Infekcji​


Mikołaj Marcela, specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek Monstruarium nowoczesne oraz Niemartwi, ciała wasze jak chleb, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści.

„Bycie w śmierci”, Mikołaj Marcela – jak czytać ebook?

Ebooka „Bycie w śmierci”, tak jak pozostałe książki w formacie elektronicznym przeczytacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na innym urządzeniu obsługującym format epub lub mobi - czytnik ebooków (Pocketbook, Kindle, inkBook itd.), tablet, komputer etc. Czytaj tak, jak lubisz!

Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również przeczytać u nas darmowy fragment ebooka. A jeśli wolisz słuchać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako audiobook (mp3).

Szczegółowe informacje na temat ebooka Bycie w śmierci

O autorze

Mikołaj Marcela

Mikołaj Marcela to polski pisarz, wykładowca akademicki, autor tekstów piosenek. Jest autorem kilku poradników, książek dla dzieci oraz publikacji popularnonaukowych. Ponadto jest autorem kilkunastu publikacji i artykułów naukowych....