okładka Wołanie kukułki. Ebook | EPUB, MOBI | Robert GalbraithPromocja

Ebook

Wołanie kukułki

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Ciało supermodelki Luli Landry zostaje znalezione pod balkonem jej londyńskiego apartamentu. Policja stwierdza samobójstwo, lecz brat ofiary nie wierzy w tę wersję i zatrudnia prywatnego detektywa, Cormorana Strike’a.

Strike jest weteranem wojennym, podczas służby w Afganistanie ucierpiał i fizycznie i psychicznie. Ma kłopoty finansowe i właśnie rozstał się z kobietą swojego życia. Sprawa Luli to dla detektywa szansa na odbicie się od dna, ale im bardziej wikła się w skomplikowany świat wyższych sfer, tym większe grozi mu niebezpieczeństwo.

Wołanie kukułki to wciągająca klimatyczna powieść zanurzona w londyńskiej atmosferze spokojnych uliczek Mayfair, ciasnych barów East Endu i tętniącego życiem Soho. Książka otwiera cykl kryminałów z Cormoranem Strikem. Robert Galbraith to pseudonim J.K. Rowling.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

5.82 MB (MOBI), 2.46 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Michał Rembacz

02.06.2014, 13:32

Polecam ! Bardzo fajnie skonstruowana fabuła, czyta się 'lekko' ...

Jan Sikora

Jan Sikora

25.03.2014, 15:35

Ciekawa i dobrze napisana książka, potrafi wciągnąć :D

Bogusława Rokoszewska

25.06.2016, 22:39

„Czytamy !!!”

Njapierw przeczytalam tom 2, bo nie wiedzialam, ze jest czesc pierwsza. W czesci drugiej sa nawiazania do Wolania kukulki ale to nie przeszkadza potem w czytaniu ksiazek w odwrotnej kolejnosci.
Wolanie kukulki - bardzo sprawnie napisana powiesc. Nie ciagnie sie i caly czas trzyma w napieciu. Do konca nie bedzie wiadomo, kto stoi za morderstwem.
Teraz czas na Zmiwa zla ....